MENÜ
Grandbetting Sitesine Git!

Grandbetting Ödeme Yardımı

19/03/2019 22:27
Grandbetting Ödeme Yardımı

Koyu renk tonlarında hazırlanan bir tasarım ile ve Türkçe dil seçeneğine çevrilmiş bir tasarım ile karşınıza çıkan grandbetting bahis sitesinin, Hollanda Antilleri üzerinden alınan lisans ile hizmet verdiği görülmektedir. Hızlı ve güvenli finansal işlemler ile de dikkat çekmeyi başaran bu sitede kazançların geri alınması konusunda yaşamanız muhtemel herhangi bir sorun bulunmadığı görülecektir. İhtiyaç duymanız halinde, grandbetting ödeme yardımı konusunda sitenin müşteri hizmetlerinin tamamını, 7 gün ve 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. Nasıl ödeme alınır? Para çekme talep formu nasıl doldurulur? Hangi yöntemler kullanılır? Günlük para çekme miktarı nedir? Gibi tüm soruların karşılığını, müşteri hizmetlerinden almanız mümkündür. Bu yazının devamında yapılan kısa paylaşımlarda, ödeme işlemleri hakkında ihtiyaç duyacağınız bilgilerin paylaşıldığını göreceksiniz.

Grandbetting Ödeme İşlemleri

Grandbetting sitesi para çekme işlemlerinde sanal kart sistemini, papara sistemini ve banka havalesi sistemini kullanmaktadır. Para çekme işlemlerinin gerçekleşme süresinin ortalama 15 dakika civarında bulunduğu dikkat çekecektir. Sanal kartlar ile para çekme işleminin gerçekleştirilmesi için, daha önce sanal kartlar ile hesaplara en az 1 defa para yatırılmış olması gerekmektedir. Havale ile para çekme işlemleri 7 gün 24 saat boyunca kabul edilmekte olup, EFT ile para çekme işleminde Türkiye bankacılık sistemi kapsamında, hafta içi ve mesai saatleri anlayışında hareket edilmesi gerekecektir.

Grandbetting Para Çekme Miktarları

Gün içerisinde her biri için belirlenmiş olacak şekilde, 1 defa para çekme talebi verme hakkı bulunmaktadır. Diğer para çekme talepleri, birden fazla grandbetting para çekme talepleri dikkate alınmayacaktır. Tek seferde en az 100 Türk Lirası para çekme işlemi yapmak mümkündür. Tek seferde en fazla 15.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapmak mümkündür. Haftalık olarak bir üye en fazla 100.000 Türk Lirası para çekme talimatı verebilir. Aylık olarak bir üye en fazla 250.000 Türk Lirası para çekme talimatı verebilir.

Grandbetting Ödeme Yardımı Nereden Alınır?

Grandbetting ödeme yardımı konusunda başvuru yapacağız bölümler, 7/24 canlı destek olarak hazırlanmış bölüm ve destek şeklinde hazırlanmış elektronik posta servisleri olacaktır. Bütün bölümleri bahsedildiği gibi, 7 gün, 24 saat boyunca ve Türkçe dil seçeneğinde kullanıp, finansal işlemler konusunda yardım talep edebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

grandbetting queenbet tipobet süpertotobet betist tempobet mariobet queenbet yeni giriş