MENÜ
Grandbetting Sitesine Git!

Grandbetting Ecopayz Para Yatırma Para Çekme

24/04/2018 19:16
Grandbetting Ecopayz Para Yatırma Para Çekme

Grandbetting sitesini finansal işlemler konusunda kullanabilmeniz için, tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi de, ecopayz yöntemidir. Ecopayz bilindiği üzere, sanal cüzdan olarak ifade edilen bir ödeme seçeneğidir. Grandbetting ecopayz para yatırma para çekme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir site olmak ile birlikte, bu sistemin kullanılması konusunda, hız, limit açısından herhangi bir problem bulunmamaktadır. Yöntemin kullanılması konusunda, kullanıcıların karşısına belge talebi ve komisyon şeklinde bir anlayış çıkarılmaktadır.

Grandbetting Ecopayz Para Yatırma

Grandbetting sitesine para yatırma işlemleri konusunda kullanabileceğini seçeneklerden bir tanesi de, ecopayz yöntemidir. Bu yöntem ile para transferi işlemini gerçekleştirebilmeniz için, öncelikli olarak siteye değil, ilgili distribütörlere başvuru yapmanız gerekecektir. Bir hesap açtıktan sonra, hesap içerisinde para bulunmasını sağlamalısınız. Ecopayz hesabı içinde para bulunduğu andan itibaren, transfer işlemini gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Kullanıcı profiliniz ile kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile siteye giriş yapmalı, para yatırma formunu açmalısınız. Seçeneklerin sıralandığını göreceksiniz. Buradan ecopayz seçeneğini tercih etmeniz ve açılan para yatırma formuna, elinizde bulunan sanal cüzdanın hesap bilgilerini yani elinizde bulunan pin bilgilerini girmeniz gerekecektir. Transfer edeceğiniz para miktarını da girdikten sonra, işleme onay vermeniz yeterlidir.

Grandbetting Ecopayz Para Çekme

Grandbetting ecopayz para çekme işlemi de, tıpkı para yatırma işleminde olduğu gibi gerçekleştirmektedir. Grandbetting hesabım menüsüne giriş yapar, para çekme bölümüne ilerlersiniz, bu bölüme geldikten sonra yapmanız gereken işlem, ecopayz seçeneğini tercih etmek olacaktır. Elinizde bulunan kartın numarasını yazar ve en az 100 Türk lirası olacak şekilde para miktarını girersiniz, kart numarasını kontrol ettikten sonra işleme onay vermeniz halinde, para çekme işlemi tamamlanacaktır.

Grandbetting Ecopayz Para Yatırma Çekme Güvenli mi?

Grandbetting ecopayz para yatırma para çekme güvenli işlemdir. Bu kartın ya da bu elektronik cüzdan anlayışının ön plana çıkmasının temel nedeni, güvenli para transferi işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Uluslar arası piyasada kullanılmaktadır. Bunun dışında, grandbetting sitesi açısından bu soruyu gündeme getiriyor iseniz, PCI programının kullanımda olduğunu ve veri şifreleme programı olarak bilinen ve en güvenilir program olarak halen uluslar arası piyasada kullanılan, comodo SSL programının da aktif olarak kullanıldığı görülecektir.

Content Protection by DMCA.com

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

grandbetting queenbet tipobet süpertotobet betist tempobet mariobet