MENÜ
Grandbetting Sitesine Git!

Caner Erkin, Fenerbahçe’ye Gitmek İçin Beşiktaş Yönetimine Sürpriz Bir Teklif Yaptı

20/05/2019 16:19
Caner Erkin, Fenerbahçe’ye Gitmek İçin Beşiktaş Yönetimine Sürpriz Bir Teklif Yaptı

Fotospor’da yer alan habere göre; ​​Beşiktaş’tan ayrılmaya hazırlanan deneyimli sol kanat oyuncusu Caner Erkin, eski kulübü Fenerbahçe’ye gitmek için siyah-beyazlı yönetime sürpriz bir teklifle geldi.

Beşiktaş yönetimi başarılı oyuncu Caner Erkin’den gelen sürpriz bir taleple şaşırmış durumda… Milli oyuncu yönetime gelecek sezon siyah-beyazlı formayı giymek istemediğini, alacaklarını bırakıp bunun yanı sıra uygun bir tazminat ile takımdan ayrılmak istediğini iletti.

Caner’in menajeri görüştüğü yöneticilere, 1.5 milyon Euro’ya kadar belirlenecek bir tazminatı Caner’in ödemek istediğini aktardı. Caner’in menajerinin yaptığı bu hamle ise Beşiktaş yönetimi tarafından, ”​Fenerbahçe, Caner’i Serdar Aziz’i ​Galatasaray’dan aldığı şekilde almak istiyor” diye yorumlandı.

Eğer Beşiktaş, Caner’i 1.5 milyon Euro’luk tazminat karşılığında serbest bırakırsa, yaklaşık 600 bin Euro’luk bu yıldan biriken ödemelerinden kurtulacak. Ayrıca 1 milyon 750 bin Euro’luk gelecek sezon ödemesini de yapmayacak. 4 milyon Euro’ya yakın bir rakam kulübün kasasında kalmış olacak.

Content Protection by DMCA.com

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

grandbetting queenbet tipobet süpertotobet betist tempobet mariobet queenbet yeni giriş